کلاهه

Never give up on anything.Go over,go under,go around,or go through.But never give up.

 
یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٥  

پيمايش دره سه هزار از مسير طالقان

راهپيمايي طالقان به تنكابن(شهسوار) از مسير دره سه هزار در 11مرداد ماه اجرا شد. از شهرك طالقان با دو دستگاه سواري به سمت روستاي پراچان حركت كرديم و در مسير از روستاهاي جوستان و مهران و ديزان عبور كرديم . راهپيمايي از روستاي پراچان آغاز گرديد. پس از تراوس گردون كوه و رسيدن به بالاي گردنه از بالاي آن مي توان طالقان و تنكابن را ديد فرود را به دره سه هزار آغاز كرديم. قله هاي تخت سليمان و علم و خرسان در شمال مشاهده مي شوند. شب ماني ها در كنار رودخانه سپري مي شد .
در تمام مسير آبشارهاي ديدني و چشمه هاي آبگرم چشم هر بيننده اي را به تحسين وا مي داشت. پس از گذر از روستاهاي اشياس (اشتيار) ,ميان رود, درجان , شهرستان , سرن و مران و طي قسمتي از مسير با سواري برنامه در تنكابن به پايان رسيد.
باتشكر از مهندس احمدي سرپرست برنامه و سعيد صبور براي تهيه نقشه توپوگرافي منطقه.


 
 
یکشنبه ٢ مهر ۱۳۸٥  

بِسْمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم

اَللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ اّلَذي اَنْزَلْتَ فيهِ اْلقُرانَ وَاْفتَرضْتَ عَلي عِبادِکَ فيهِ الصِّيامَ ارزُقْني حَجَّ بَيْتِکَ اْلحَرامِ في هذَا اْلعامِّ وَ في کُلِّ عامٍّ وَ اغْفِرْلَيِ الذُّنُوبَ اْلعِظامَ فَاِنَّهُ لا يَغْفِرُها غَيْرُکَ ياذَاْلجَلالِ وَ اْلإکْرامِ .

يكچند نيز خدمت معشوق و مي كنم ...

چقدر دلم براي سفره افطاري خونه تنگ شده ...


 
 
شنبه ۱ مهر ۱۳۸٥  

دماوند جبهه جنوبي

دوستي مي گفت :محسن زندگي مسابقه نيست; تو زندگي رو با مسابقه اشتباه گرفتي. يك نگاه به خودت بنداز ببين نصف شدي... ! چي رو مي خواهي ثابت كني؟
محسن زندگي مسابقه نيست;
زندگي يك سفر است و در آن مسافري باش كه در هر گامش
ترنم خوش لحظه ها جاريست.