GPS Essentials : نرم افزاری با قابلیت های متفاوت در سیستم عامل اندروید

نرم افزار GPS Essentials یکی از کامل ترین ابزارهای GPS است که بستر استفاده از GPS برای سیستم عامل اندروید ایجاد کرده است: ناوبری، مدیریت نقاط و Waypoint ها ، مسیرها -Track، پاکوب ها- Route از قابلیت های اصلی این نرم افزار است.

Data field های دقت و خطا ، ارتفاع، سرعت، باتری، جهت، حداکثر سرعت، حداقل سرعت، سرعت واقعی، طلوع آفتاب، غروب آفتاب، غروب ماه، طلوع ماه، فاز ماه، و زمان را محاسبه و نمایش میدهد.

پاکوب- Track:
ضبط مسیرها و مشاهده آنها روی نقشه و نمایش پروفیل ارتفاعی.خروجی گرفتن فایل های KML و وارد کردن در Google Maps، Google Earth و …

راه-Route:
مدیریت راه ها و مشاهده آنها روی نقشه. وارد کردن فایل های KML  از Google Maps، Google Earth و … ایجاد راهنمای نوبت به نوبت بین ایستگاه های بین راه.


دوربین:

یک دوربین HUD برای نشان دادن نقاط بین راه شما

نقشه:
یک نقشه برای نمایش ایستگاه های بین راه شما. تبدیل آدرس های ایمیل مخاطبین شما برای نقاط بین راه که می توان از آنها در داخل نرم افزار استفاده کرد.نقشه ها Google Maps, MapQuest, OpenStreetMap و … را پشتیبانی میکند.

مدیریت Waypoint:
یک لیست از نقاط بین راه شما با امکان ورودی و خروجی گرفتن (با فرمت KML و GPX)

با استفاده از این نرم افزار میتوان Waypoint،Track & Route را با فرمت های KML یا GPX خروجی گرفت و آنها را از طریق ایمیل ارسال کرده و یا در Google Drive یا DropBox آپلود کنید.

منبع : http://www.gpsessentials.com

 بازنشر این مطلب،با درج منبع وبلاگ کلاهه(kolaheh.persianblog.ir)بلامانع میباشد.


/ 0 نظر / 130 بازدید